VIDEOLAJM/ Biznesmeni në Sarandë sulmohet nga qeni, ‘pastori belg’ vrapon dhe e kafshon në këmbë

Një biznesmen në Sarandë është frikësuar nga një qen i rracës pastor belg që vrapoi duke iu hedhur përpara. Duke qenë se u tremb nga sulmi, biznesmeni Nexhip Sulejmani vrapoi për ta shmangur por qeni shkoi pas tij dhe e kafshoi në këmbë.

Personi që po mbante qenin mezi e mori situatën nën kontroll që të tërhiqte qenin nga këmba e biznesmenit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Veterineri: 20/05/2023 02:15

  Qenka qen majtist, sepse kafshon te pasurit..Duroni sa te fitoi Salehu!

  Përgjigju
 • Ligji: 19/05/2023 16:46

  Duhet bere me ligj dhe me gjobe kush nxjerr qenin pa maske mbrojtese ne koke gjoba mdryshe do hajne edhe femijet qente pra ligji per maska speciale per qenin te jete me gjoba 100€ e lart

  Përgjigju
 • [email protected]: 19/05/2023 15:46

  I ka then ndrroje ate kostum a te qivja udhen se je dhe biznesmen

  Përgjigju
  • Den: 19/05/2023 18:10

   Vetem kaq?I hoqi qenin nga kemba?Rrumpall me njerezit,rrumpall me qente Prit ndonje dite kur te shikoni nga liqeni ndonje me luan sepse me dy dhe tre qener ka me qindra.Velia reklamon si vend te kendshem per njerezi por ne fakt eshte per qente me kater kembe dhe qente me dy kembe qe u bejne shoqeri

 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Premiera e filmit “Kaymak” e regjisorit Milcho Manchevski, Veliaj: Tirana gumëzhin nga turistët dhe aktivitetet e kulturës 

Premiera e filmit “Kaymak” e regjisorit Milcho Manchevski, Veliaj: Tirana gumëzhin nga turistët dhe aktivitetet e kulturës