BKH zbarkoi në vilën e partneres së Arben Ahmetajt në Hamallaj, dalin pamjet nga kontrolli i policisë

 

Report Tv ka siguruar pamjet nga kontrolli i policisë një natë më parë në vilën e Erjola Hoxhës, partnerja e ish-ministrit Arben Ahmetajt, në vilën në Hamallaj të Durrësit. Vila ndodhet në kompleksin “Vala Mar” që ish-ministri dhe bashkëjetuesja e tij aktuale nuk e kishin deklaruar dhe ka dyshime se është dhuruar nga Klodian Zoto, një nga të kërkuarit për aferën inceneratorëve. 


Lajmi kryesor:

Hetimi ndaj Ahmetaj, SPAK do t’i kërkojë leje Kuvendit të kontrollojë pronat e deputetit! Sekuestrohen kompjutera e dokumente


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit