Bledi Mane befason me deklaratën për Kiarën: Unë e kam dashur atë vajzë, kam bërë këngë për të në ‘dhomën e rrëfimit’

Bledi Mane befason me deklaratën për Kiarën: Unë e kam dashur atë vajzë, kam bërë këngë për të në ‘dhomën e rrëfimit’

Kiara Tito dhe Bledi Mane

Gazetari Bledi Mane ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se më parë e ka dashuruar Kiarën. Një deklaratë të tillë e ka barë para se të rifutej në shtëpinë e Big Brother, duke treguar madje se dhe kishte bërë një këngë për të.

“Unë në fillim e adhuroja Kiarën, me origjinë është nga Përmeti im. Po filloja, po më dhimbsekiara tij. Nuk besoja shumë te ajo dashuri, thashë do i jap një dorë Kiarës, ndihma ime modeste që të shkonte më tutje. Jam futur në dhomën e rrëfimit dhe i kam bërë një këngë Kiarës. Do e këndonim unë Armaldo dhe Nita. Nuk e kemi treguar, sinqerisht besoj e kanë në xhirimet e tyre. Unë e kam dashur atë vajzë”, theksoi Mane, i cili dihet që është një personazh provokues dhe nuk dihet sa seriozisht e ka.

Bledi Mane hyri sërish mbrëmë në shtëpinë e Big Brother Vip Albania pasi ishte një ndër katër të votuarit nga publiku. Bledi doli vullnetarisht nga BBVA në një televotim me Luizin dhe Kiarën, duke ia bërë si dhuratë kësaj të fundit.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • dardan: 02/04/2023 21:43

    seshte asnje cudi je i 100 ti qe kam degjuar se eshte dashuruar me kjaren ....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Ekstradimi/ Rasti i parë! Një vajzë shqiptare ‘wanted’ prangoset në Londër

Ekstradimi/ Rasti i parë! Një vajzë shqiptare ‘wanted’ prangoset në Londër