Bledi Mane: Nuk besoj të zgjasë lidhja e Kiarës dhe Luizit, do e lëri ai se është mashtrues! Njëherë thotë jam me kancer pastaj u shërova

Bledi Mane: Nuk besoj të zgjasë lidhja e Kiarës dhe Luizit, do e lëri ai se është mashtrues! Njëherë thotë jam me kancer pastaj u shërova

Bledi Mane

Bledi Mane nuk beson se lidhja e Luizit me Kiarën do zgjasë pas daljes së Big Brother.

Këtë deklaratë e ka bërë në “Wake Up”, duke u bazuar në tipin që ka Luizi dhe se sa i paparashikuar është në veprimet e tij.

' Uroj që lidhja e tyre të vazhdojë, por nuk e besoj.  Luizi nuk ka garanci sepse është natyrë e tillë, ndaj e duan njerëzit Luizin, është i paparashikueshëm, këtu thotë jam me kancer, pastaj thotë që u shërova, pastaj të thotë të dua ty, betohet dhe zë be. Domethënë kjo e bën interesante Luizin, ndaj e duan Luizin njerëzit sepse gjejnë gjithësecili gjejnë nga pak veset e tyre.'- tha ai.

Bledi Mane gjithashtu ka treguar se si e sheh Luizin tani pas daljes së Kiarës. Sipas tij, Luizi do jetë më i fortë e kapedan, por sulmi terrorist ndaj Top Channel e frenoi disi. Pas të shtunës ai do nisë të bëjë lojë të fortë dhe në mungesë të Kiarës do shpërthejë. Sipas Manes do shohim një dimension tjetër të Luizit brenda shtëpisë së Big Brother, gjë që do e bëjë më interesat.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ALMA: 30/03/2023 21:53

  bravo bledi mane je njesh vetem per etiketimit te sakte qe i ke bere kesaj vajze.

  Përgjigju
 • Boss: 30/03/2023 19:02

  Ik o bled Mane, me gjithë ato lekë qe fiton si nuk je bere operacione për te rregulluar surratin tend

  Përgjigju
 • Krist: 30/03/2023 14:20

  A ka me mashtrues e dallaveraxhi me te madh se ty,o gazetaruc me "majuc"..! Kur dole nga shtepia e Big Brother,medemek ishe njeriu "më human" se the ," nuk dua te prish lumturine e çiftit,aq më tepër te Kiares ,se kishe shumë respekt për të"dhe sa dole ke fol më keq vetëm për Kiaren,duke e pergoju sa her që merr mikrofonin. Ç'pate ti,apo e kuptove që nuk mateshe me Kiaren,nuk i justifikonte dot produksioni votat e pakta që te nxirrte Kiaren dhe të "bindi" te dilje vet,duke i dal"perpara te keqes"..!? Cfar inati të madh paske patur o gazetaruc ,duke denigruar nje femër edhe për një loje dhe flisni ju për bulizmin,bëni moral ju ,kur jeni komplet amoral ne cdo veprim tuajin.

  Përgjigju
  • Lina: 30/03/2023 15:25

   O BLEDI,TE KA PAGUAR TOP TV TE FLASESH KESHTU SE MANIPULIMET QE BENE PER TE FAVORIZUAR OLTEN NE EXTREM DUKE DHUNUAR LUIZIN DHE KIAREN E DUKE I BERE GJYQE FALLCO PO I BIEN NE KOKEN E MOTRAVE HOXHA QE NUK KANE ARSIMIN DHE SPECIALIZIMIN PER KETE SPEKTAKEL NDERKOMBETAR..PER NJE OLTE SHKATERROJNE NJE TV GJIGAND QE E NGRITI BABAI I TYRE ME VIZION. DO BEHEN PISHMAN SE LUIZI NUK ESHTE KAVIE PER EXPERIMENT.AI ESHTE I SHKOLLUAR DHE KULTURUAR.TURPI PO I RRI NE DERE TOP TV.

 • Sondazhi i ditës:

  Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut