Botërori+, Endrit Braimllari: Në futboll ka një ligj, duhet të luash fort

Endrit Braimllari në emisionin Botërori + në Report Tv

I ftuar special sonte në emisionin Botërori+ në Report Tv ishte deputeti i LSI-së Endrit Braimllari i cili tregon që është tifoz me Brazilin dhe jep mendimin e tij për Neymar.

Unë jam  tifoz i Brazilit që nga viti ‘94. Panamaja inekzistente. Senegal- Japoni shumë ndeshje e fortë. Brazili luan njësoj si në mbrojtje si në sulm. Problemi është që Neymar nuk po del në karakterin e tij me Brazilin.  Jam mësuar të shoh një Brazil agresiv. Në futboll ka një ligj, duhet të luash fort në ndeshjen me Zvicrën dukeshin sikur po talleshin. Brazili ka një periudhë që nga 2002 deri në 2018 ka kohë të rekuperojë Brazilin e mëparshëm. Lojtari që do e nxjerri Brazilin nga gjendja është Coutinho.

Endrit Braimllari

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sherr me karrige e shishe mes të rinjve në zonën e Ish-Bllokut në Tiranë (VIDEO)