Botërori + /Moderatorët Kapxhiu e Mhilli dhe opinionisti Andrea Marko, skedinat fituese të ditës

Skedina fituese e Botërori +

Skedina e Botërorit + në Report TV të bën me lekë.

Andrea Marko, opinionisti i futbollit, i ftuari i përhershëm në Botërori+ së bashku me dy moderatorët Andi Kapxhiu dhe Valbona Mhilli janë skedinat fituese të Botërori + për sot.

Andrea Marko gjeti të tre ndeshjet e sotme duke parashikuar saktë skuadrat fituese.

Po ashtu edhe moderatorët Andi kapxhiu dhe Valbona Mhilli kanë dhënë parashikim të saktë për ndeshjet.

Kapxhiu jo vetëm që parashikoi saktë skuadrën fituese por edhe rezultatin e ndeshjes Kore e Jugut-Meksikë dhe Gjermani-Suedi.

  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rindërtimi i rrugës panoramike të Kurveleshit, Rama: Zgjeron ofertën turistike, lidh historinë e Tepelenës me bregdetin e Jonit