Botërori +, Salsano Rrapi: Ekipet e vogla do bëjnë çudinë në këtë Botëror

Botërori +, Salsano Rrapi: Ekipet e vogla do bëjnë çudinë në këtë Botëror

Salsano Rrapi në Botërori +

I ftuar special në Botërori + aktori dhe prezantuesi i ‘Portokalli’ Salsano Rrapi. Aktori është shprehur se ndeshja Spanjë-Rusi ishte e pa vlerë, pa ritëm dhe se ekipet e vogla do të bëjnë çudira në këtë Kampionat.

Kjo ndeshja e sotme mes Spanjës dhe Rusisë mu duk  pavlerë, pa asnjë lloj ritmi, në fakt deri tani kanë luajtur  grupet dhe jo skuadrat që po luajnë në 16. Spanjës  sime i mungonte shpirti, Spanja donte të ikte nga kampionati, dukej sikur ishte me pushime. Unë shikoj ekipet e vogla si pretendente për ta fituar këtë Kupë,  mobilizohen më shumë, motivohen për të dhënë maksimumin. Ekipet e vogla do bëjnë çudinë në këtë Botëror.

Salsano Rrapi

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Uesley Sneijder dyshohet si i përfshirë në pastrim parash për një organizatë kriminale

Uesley Sneijder dyshohet si i përfshirë në pastrim parash për një organizatë kriminale