Skedina e Botërori +/ Parashikimet për ndeshjen Kroaci-Danimarkë

Emisioni Botërori + në Report Tv

Të ftuarit e përhershëm Karriqi, Mikela si dhe i ftuari special Salsan Rrapi,  kanë parashikuar ndeshjen që do të luhet në mbrëmje mes Danimarkës dhe Kroacisë, ku sipas tyre Kroacia është favorite për ta fituar këtë ndeshje.


Skedina e Botërori +

  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…