“Botërori +”, Shpati Kolgega: Jam skeptik për Argjentinën

“Botërori +”, Shpati Kolgega: Jam skeptik për Argjentinën

Shpat Kolgega

I ftuar special në emisionin “Botërori +” në Report Tv, sot ishte edhe Zv.ministri i Arsimit, Sporteve dhe Rinisë, Shpati Kolgega, që ka pasi ka ngritur në piedestal Ronaldon, nuk ka shumë besim tek Argjentina, edhe pse ka Messin…

“Cristiano Ronaldo ka qenë më konstant dhe ju them të drejtën, tani e fus Portugalinë në ekipet pretendente. Ndërsa Argjentina, edhe pse ka Messin në grup, nuk është favorite për mua. Jam skeptic për këtë skuadër” – tha Kolgega.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Boks/ Rekord nga Nelson Hysa, renditet i 11-ti në botë

Boks/ Rekord nga Nelson Hysa, renditet i 11-ti në botë