Braçe demaskon Bashën, i nxjerr një tjetër video kur shante LSI-në dhe PDIU-në

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqet kreu i PD-së, Lulzim Basha duke sharë LSI-n, të cilën para dy viteve e cilësonte shushunjë.

Por pas dy viteve, Basha ka ndryshuar krejtësisht qëndrim duke firmosur koalicionin opozitar, zyrtarisht sot. Për Braçen asgjë nuk harrohet, pasi janë të njëjtët.

"Koalicion i madh kunder zgjedhjeve meeee............Shushunja!!! Nuk e them une, e thote Lulzim Basha; Degjojeni: Koha e shushunjave ne pushtet LSI e PDIU merr fund!!

Me ze dhe fytyren qe ky ka!! Asgje nuk harrohet. Jane te njejtet. Nuk kane ndryshuar" shkruan Braçe. (E plote qendrimi i Bashes ndaj LSI-se)

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

 • Nje fytyre jeni: 23/04/2019 22:50

  Po likja me ramen nuk ishin share dhe akuzuar ofenduar etjj kur bene qeverine bashke ne 2013?hajdute te poshter jeni te gjithe PS PD LSI

  Përgjigju
  • usa: 24/04/2019 00:22

   Diferenca midis Ps dhe Ps esht qe pd ka vrar, vret dhe do vras.×

Lajmi i fundit

John

KPK e konfirmoi në detyrë, ONM kërkoi ankimin e vendimit për Elisabeta Imerajn! Yuri Kim thirrje për mediat: Koha për të treguar guxim dhe integritet