Breshëri i prish ditën pushuesve në plazhin e Spillesë (VIDEO)

Siç dhe ka qenë e paralajmëruar nga Shërbimet Meteorologjike, kjo javë do të jetë me shi dhe vranësira. Por në Spille brëshëri i ka prishur ditën pushuesve. Edhe pse të shumtë ishin ata të cilët kishin zgjedhur të sfidonin motin e keq, por kërsaj rradhe breshëri i ka detyruar të shkojnë menjëherë në hotel për të braktisur bregdetin. 

Ditën e sotme si pasojë e motit të keq dëme ka pasur dhe në qytete të tjera të Shqipërisë si Shkodra dhe Lezha. Pasoja të shumta kishte në Shëngjin.

a.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

44-vjeçari që masakroi nënën i arrestuar në Greqi, Belgjikë e Itali për drogë, vuante dënimin në burgun e Zaharisë