Britani/ 39-vjeçari acarohet nga pritja, shtyn të dashurën dhe godet dy punonjësit e aeroportit (VIDEO)

Britani/ 39-vjeçari acarohet nga pritja, shtyn të dashurën dhe godet dy punonjësit e aeroportit (VIDEO)

Foto nga momenti i sherrit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Britani. Një burrë i nevrikosur ka sulmuar dy punonjës të aeroportit duke bërë që të kthehet në një situatë kaotike.

Gjithçka nisi pasi burri së bashku me një grua që ishte e dashura e tij po prisnin të hipnin në avion për fluturimin nga Bristol në Alicante. Sipas policisë, 39 vjeçari dhe një grua, 37 vjeç, u arrestuan për shkak të sulmit ndaj punonjësve të aeroportit.

I gjithë momenti la punonjësit e tjerë të shokuar. Në një moment, burri shtyn gruan dhe niset i nevrikosur drejt stafit teksa godet njërin prej punonjësve me grusht dhe tjetrin e rrëzon në dysheme.

Kur ngrihen në këmbë, gruaja ndërhyn duke mos lejuar që të përshkallëzohet sherri. Dyshohet se pritja për të nisur fluturimin ka nevrikosur 39-vjecarin që reagoi me sjellje të dhunshme.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Rinia e sotme, viktimë e ‘modës’, ‘politikës’, ‘tregut’: Ju duhet të na akuzoni për tradhti ndaj jush, për hipokrizi, për rrënimin tuaj

Rinia e sotme, viktimë e ‘modës’, ‘politikës’, ‘tregut’: Ju duhet të na akuzoni për tradhti ndaj jush, për hipokrizi, për rrënimin tuaj