VIDEO Ekskluzive - Britma të qytetarëve të tmerruar, momenti pak pas vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan

Report Tv sjell video pak sekonda pas ekzekutimit të Pjerin Xhuvanit, ku shihen banorët e tmerruar nga ajo që ka ndodhur. Në video dëgjohen të bërtiturat e qytetarëve të shokuar, teksa nga ana tjetër, spitali i Elbasanit është blinduar nga forca të shumta policie, pasi aty ndodhen 4 të plagosurit nga kjo ngjarja.  


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

Varianti Delta rrit infektimet, 31 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë viktimë nga COVID