POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Brohoritje, kostume popullore e muzikë shqiptare”, Tifozët Kuqezi 'ndezin' atmosferën në Glaslow para ndeshjes Skoci-Shqipëri (Video)

Shqiptarët duke festuar në Skoci para ndeshjes

Pak orë para ndeshjes Skoci-Shqipëri në stadiumin “Hamden Park”, të Glaslow, shumë shqiptarë kanë vendosur të jenë pranë kombëtares kuqezi në këtë sfidë të vlefshme për kampionatin Evropian.

“Tifozat KuqeZi”, kanë nisur të ndezin atmosferën në Glaslow, ku të veshur me kostume popullore shqiptare, këngë e valle popullore, brohoritje dhe muzikë, tifozët kanë nisur tashmë festën.

Për më shumë ndiqni videon e postuar në rrjetet sociale nga tifozët kuqezi.

Komento