Broja, Ramadani e Seferi zbulojnë sekretet e kombëtares në Euro 2024: Kush luan playstation e flet më shumë në telefon

Broja, Ramadani e Seferi zbulojnë sekretet e kombëtares në Euro 2024: Kush luan playstation e flet më shumë në telefon

Armando Broja

Në një video të publikuar në faqen e facebook të FSHF-së futbollistët kanë zbuluar sekretet e njëri tjetrit.

Ernest Muçi, Armando Broja, Ylber Ramadani dhe Taulant Seferi u janë bërë disa pyetje dhe ata janë përgjigjur.

Cili mund të ketë predispozitë për një karrierë në media?

Jasir Asani. I pëlqen shumë të flasë në media.

Cili futbollist luan më shumë në videogames?

Elseid Hysaj. Ai luan ‘Call of Duty’ tregon Broja duke shtuar “vetë nuk kam luajtur asnjë minut që kur kam ardhur këtu’

Por luan dhe Broja, Mario Mitaj e Muçi. Jepi atij një playstation e ai qëndron në dhomë pa lëvizur 24 orë në të 7 ditët e javës.

Cili nga futbollistët do të jetë kuzhinieri i skuadrës

Etrit Berisha dhe Berat Gjimshiti… por dhe Arlind Ajeti. Bën sallata të mira

Kush rri më shumë në telefon?
Armando Broja
Nedim Bajrami

Cilin futbollist të një skuadre tjetër do të donit ta kishit në skuadrën tuaj

Broja: Kevin De Bruyne. Bën pasa të mirë
Kylian Mbappe

S.G/A.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Flora keci: 23/06/2024 21:46

    Shumë urime dhe suksese çunave të kombëtares nesër i lutem zotit ti jap forcë dhe zemër i përshëndes nga belgjika

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Ekskluzive/ Zbulohen dokumentet që lidhin vilën e Gjirit të Lalzit të Berishës me lejen e ndërtimit që ka firmosur! Ja si Argita mashtroi me deklarimin e pasurisë! Ditën e martë në Report Tv

Ekskluzive/ Zbulohen dokumentet që lidhin vilën e Gjirit të Lalzit të Berishës me lejen e ndërtimit që ka firmosur! Ja si Argita mashtroi me deklarimin e pasurisë! Ditën e martë në Report Tv