Bulqizë/ Gjendet e mbytur në lum një 32-vjeçare

32-vjeçarja e mbytur

BULQIZË- Një 32-vjeçare është gjetur e mbytur në lumin e Bulqizës. Viktima është M.F banuese në Bulqizë dhe është gjetur e mbytur ditën e djeshme rreth orës 21:30.

Sipas policisë ngjarja është aksidentale pasi nga këqyrja e trupit nga eksperti mjeko-ligjor, të viktimës nuk rezultojnë shenja dhune apo dëmtimesh të tjera.

Njoftimi për vdekjen e 32-vjeçares

E.L./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ambasadorja e re e SHBA nis punën, a prisni zhvillime të rëndësishme në skenën politike?

Komento