Ç'po ndodh me Angela Martinin dhe bashkëshortin e saj

Angela me Dragosin

Modelja e famshme me origjinë shqiptare Angela Martini, ka qenë në qendër të mediave për shkak të problemeve të bashkëshortit.

Thuhej se ajo i kishte dhënë fund martesës, pasi nuk ishte parë me të për një kohë të gjatë.

Angela  u shpreh se bashkëshorti i saj ka probleme me drejtësinë dhe për këtë arsye nuk janë shfaqur bashkë.

Angela Martini dhe Dragosi

Lajmi u përhap gjatë muajit qershor dhe që nga ajo kohë Angela vazhdon ende të mos shfaqet me Dragosin. Ata e kanë pyetur modelen në Instagram lidhur me këtë pjesë dhe Angela i ka kthyer këtë përgjigje.

“Nuk po të shofim një foto me burrin, na ke bërë merak”, shkruan ndjekësi.

“Unë nuk shqetësohem”, shkruan Angela duke mos dhënë asnjë përgjigje që të shuajë dyshimet nëse ata janë bashkë apo janë ndarë.

Angela dhe Dragosi

1/2
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rritja e papunësisë, PD: Rinia shqiptare më e harruara, më e papërfillura nga qeveria