Capital T në një lidhje me modelen e famshme? Dyshja postojnë foto nga pushimet në Singapor

Capital T në një lidhje me modelen e famshme? Dyshja postojnë foto nga pushimet në Singapor

Capital T dhe Gresa Hoti

Këngëtari Capital T përflitet se mund të jetë në një romancë me modelen e njohur Gresa Hoti.

Në rrjetet e tyre sociale dyshja kanë publikuar foto nga i njëjti vend nga pushimet në Singapor, në një pishinë me një pamje fantastike, gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë.

Ndryshimi i vetëm është se këngëtari e ka postuar foton më datë 14 prill, ndërsa Gresa më 24 prill. Nuk dihet në qoftë se kjo lëvizje e tyre është e qëllimshme apo jo.

 Megjithatë duhet të theksojmë se ata e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

1/5
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Pasojat e shpërthimit me tritol në Gramsh, u thyen xhamat e banesave dhe makinave përreth

FOTOLAJM/ Pasojat e shpërthimit me tritol në Gramsh, u thyen xhamat e banesave dhe makinave përreth