Ç'kanë të përbashkët këta politikan?‏

Ç'kanë të përbashkët këta politikan?‏
Analisti politik Gazmend Islami duke dashur të tregojë, se çfarë kanë të përbashkët Ali Ahmeti , Hashim Thaçi, Xhavit Haliti, Azem Syla, Kadri Veseli, thotë se të gjithë kanë qenë jashtë vijave të fronteve dhe luftërave të bëra për çlirim. 

Të gjithë kanë qenë pjesë të shërbimeve të huaja. Të gjithë janë marrë me likuidimin e shokëve për ta marrë pushtetin për vete dhe të gjithë këta mund të dënohen me burgim. Na duhet vetëm gjyqësor i drejt i pa anshëm, profesional. Dëshmitar kemi këta dëshmorë: Ilir Konushevcin, Behajdin Allaqin, Ismet Rrahmanin, Mujë Krasniqin, Harun Aliun, e dhjetëra të tjerë që nuk po i përmendi”, ka shkruar parmes faqes së tij elektronike në facebook analisti politik Gazmend Islami.


hashim thaci ali ahmeti kadri veseli

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Sot festa e Sulltan Nevruzit, dita e shpresës dhe e ringjalljes për besimtarët bektashinj

Sot festa e Sulltan Nevruzit, dita e shpresës dhe e ringjalljes për besimtarët bektashinj