Çiljeta imazhi i butikut të saj

Çiljeta imazhi i butikut të saj
Këngëtarja, Çiljeta xhilaga do të hap së shpejti një butik me veshje, dhe do të jetë vet imazhi i saj. Ai do të mbaj emrin “Just Çiljeta”, dhe do të ketë firma të emrave të njohur, si Cavalli, D&G, Versaçe etj. “Ishte një dëshirë e imja, kisha vite që mendoja të çelja një biznes të tillë dhe tani me sa duket ishte momenti i duhur”, është shprehur këngëtarja. Ndonëse është ndarë nga i dashuri i saj, i cili është ndalur për shpërndarje lëndësh narkotike në Itali, Ciljeta ka vazhduar përpara edhe me projektet e saj muzikore. Ajo është pjesëmarrëse edhe në Top Fest me këngën “Maria”.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan