'Çdo ditë një Shën Valentin', Alban Skënderaj sjell dhuratën për festën e të dashuruarve (VIDEO)

Foto nga videoklipi

Alban Skenderaj sjell një këngë të re pikërisht në ditën e të dashuruave, me temën më të bukur që mund të ekzistojë.

“Çdo ditë një Shën Valentin“ titullohet kënga më e re e tij.

Pothuajse çdo këgnë e tij i kushtohet bashkëshortes së tij Miriamit, ku në çdo varg i shpreh dashurinë e madhe.

Këngëtari është një ndër më të pëlqyerit dhe njihet për këngët romantike që publikon.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju ka ndihmuar bashkia në zonën ku jetoni për të përballuar emergjencën e krijuar nga koronavirusi?

Komento