Çelet festa e luleve në Megatek

Me mbërritjen e stinës së pranverës qytetarët e Tiranës, Durrësit dhe jo vetëm i janë drejtuar hipermarketit më të madh në Megatek, për t’i dhënë ngjyra dhe gjelbërim ambienteve të brendshme dhe të jashtme të shtëpive, zyrave apo bizneseve të tyre.

Për më shumë se një muaj, nga data 7 mars deri në 14 prill Megatek hap dyert për të gjithë klientët me “Ditët e Kopshtarisë”. Mbi 890 lloje lulesh, pemë frutore, 1400 lloje vazosh, fara bimësh, ujitës, ushqyes, dekorues lulesh dhe mijëra artikuj të rinj do të gjeni në këtë muaj festiv në megatek. 

Ofertat dhe produktet e reja do t’ju shoqërojnë në çdo department me ulje që shkjnë deri në 60% ku do mund të gjeni gjithçka me çmimet më të mira nga mobiljet, dekori Hidrosanitaret, kuzhina dhe ndriçimi. 

Për më tepër, gjatë këtij muaji, Megatek ofron çdo fundjavë falas për klientët shërbimin e mbjelljes si dhe konsulta me botaniste. 

Ndërsa qytetarët e shumtë që nuk kanë hezituar të përfitojnë nga uljet dhe nga gama e gjërë e produkteve, shprehen të kënaqur për atë çfarë ofron Metagek. 

Mjafton pak kohë, një udhëtim në Hipermarketin Megatek dhe shumë dëshirë për ngjyra dhe dritë për të gjetur aty këtë pranverë festën e luleve shumëngjyrëshe dhe të shumëllojshme. 

m.v./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento