Ceremonia e betimit, mbërrin në Kuvend Bajram Begaj i shoqëruar nga gruaja dhe fëmijët! Priten nga Nikolla

Ceremonia e betimit, mbërrin në Kuvend Bajram Begaj i shoqëruar nga gruaja dhe fëmijët! Priten nga Nikolla

1658678119_Screenshot4.jpg

Kur pritet që pas pak minutash të betohet si president i vendit, Bajram Begaj ka mbërritur në sallën e seancave plenare të Kuvendit, i shoqëruar nga bashkëshortja dhe fëmijët. Ai është pritur nga kryeparlamentarja Lindita Nikolla. 


Lajmi kryesor:

Betohet Presidenti Bajram Begaj, merr detyrën: Interesi i vendit udhërrëfyesi im i vetëm, duhet unitet! Siguria kombëtare, një prioritet gjatë mandatit tim


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Eksperti: Nuk ka shifër sesa familje preken! Zv.ministri tregon shifrat nga telefoni: Janë 39 mijë abonentë që do paguajnë më shumë

Eksperti: Nuk ka shifër sesa familje preken! Zv.ministri tregon shifrat nga telefoni: Janë 39 mijë abonentë që do paguajnë më shumë