Ceremonia e dorëzimit të detyrës së presidentit, kush janë disa nga deputetët e opozitës të pranishëm në Presidencë

Ceremonia e dorëzimit të detyrës së presidentit, kush janë disa nga deputetët e opozitës të pranishëm në Presidencë

 

Për pak pritet të nisë ceremona e dorëzimit të detyrës së presidentit nga Ilir Meta te Bajram Begaj. Ervin Salianji, Agron Gjekmarkaj, Ferdinand Xhaferraj, Monika Kryemadhi, Grida Duma, Vangjel Dule, Dash Shehu, Agron Duka, Dhurata Çupi, Enkelejd Alibeaj dhe Jorida Tabaku janë disa nga deputetët e opozitës të pranishëm në Presidencë.


Lajmi kryesor:

Betohet Presidenti Bajram Begaj, merr detyrën: Interesi i vendit udhërrëfyesi im i vetëm, duhet unitet! Siguria kombëtare, një prioritet gjatë mandatit tim


Ora 19:13
Ceremonia e dorëzimit të detyrës së presidentit, kush janë disa nga deputetët e opozitës të pranishëm në Presidencë
A.M./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore