Çfarë duhet të bëni nëse fëmija juaj preferon njërin prind më shumë se tjetrin

Mund të jetë zemërthyese kur derdhni gjithë dashurinë dhe kujdesin tuaj tek fëmija juaj, por duket se ata kalojnë më shumë kohë me partnerin tuaj.

Por dijeni se nuk jeni vetëm në këtë 'luftë' dhe ka gjëra që mund të bëni që mund t'ju ndihmojnë të luani një rol më të madh në jetën e fëmijës tuaj.

1. Mundohuni të kuptoni pse ndodh

2. Mos harroni se do të kalojë

3. Kontrolloni ndjenjat tuaja

4. Kujtoni vetes se sa i vlefshëm jeni

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Franca tërhiqet nga bisedimet për mbrojtjen me Mbretërinë e Bashkuar, pas marrëveshjes së Britanisë me SHBA dhe Australinë