‘Çfarë miksi mund të dalë mes të dyve?’, Dojna e paduruar pret lindjen e bebit të saj

‘Çfarë miksi mund të dalë mes të dyve?’, Dojna e paduruar pret lindjen e bebit të saj

Dojna Mema

Dojna mezi po pret të sjellë në jetën fëmijën e saj të parë. Si çdo nënë përpara pritjes së ëmbël, edhe moderatorja bukuroshe ka filluar të imagjinojë sesi mund të jetë pamja e bebit të saj.

“Jam kurioze të di çfarë miksi mund të dalë mes këtyre të dyve”, shkruan Dojna krah fotos që ka publikuar me Vlashentin mbrëmjen e sotme.

Shumë nga ndjekësit kanë komentuar se vajza e tyre do të ketë sy të bukur si Dojna dhe kaçurrela si Vlashenti.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Prefekti i Fierit: Kemi tërhequr herë pas here efektivët pasi rrezikohej jeta e tyre nga zjarri në Pishporo

Prefekti i Fierit: Kemi tërhequr herë pas here efektivët pasi rrezikohej jeta e tyre nga zjarri në Pishporo