Çfarë ndërtuam bashkë e shkatërrove: Besi mesazh për Xhensilën pas ndarjes?

Çfarë ndërtuam bashkë e shkatërrove: Besi mesazh për Xhensilën pas ndarjes?

Besi dhe Xhensila

Divorci mes Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë një nga temat më të përfolura në shtypin rozë. Së fundmi, Besi ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj.

Përmes një postimi në Instagram ai thekson se ky tekst është “tekst shpirti” gjë që duket se nënkupton se mund të jetë një mesazh për ish-partneren e tij.

“Nga mosmirënjohja, unë ta ktheva shpinën, a do mbash mëkatin-a do bësh viktimën…”, thuhet mes të tjerash në vargjet e këngës.

Para disa kohësh ka qenë vetë Besi ai që konfirmoi ndarjen nga këngëtarja gjatë spektaklit Ferma Vip, ku tregoi se fëmijët jetojnë me ish-bashkëshorten dhe ai i takon rrallë.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • papingji: 23/05/2024 18:32

    Smuj me ndej me ty ni kardinal qe pretendo skenat, ti promovo katunin mor.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik