Çfarë nuk u pa gjatë finales? Tre tifozë hynë në fushë vetëm 25 sekonda pas vërshëllimës së arbitrit (VIDEO)

Çfarë nuk u pa gjatë finales? Tre tifozë hynë në fushë vetëm 25 sekonda pas vërshëllimës së arbitrit (VIDEO)

Tifozi në fushë

Në finalen mes Realit dhe Dortmundit mbrëmjen e kaluar nuk munguan as tifozët në fushën e lojës, ashtu siç është bërë traditë me finalet e Championsit.

Vetëm 25 sekonda pas fillimit të finales së Londrës, tre tifozë ‘pushtuan’ fushën dhe njëri prej tyre, bëri edhe një selfie me brazilianin Vinicius.

Ndeshja u ndërpre vetëm pak sekonda pasi kishte filluar, duke rifilluar pas dy minutash. Reali fitoi 2-0 finalen me golat e Carvajal dhe Vinicius në pjesën e dytë.

 

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Vuçiç takim me Scholz, presidenti serb do të bisedojë me kancelarin gjerman për Kosovën

Vuçiç takim me Scholz, presidenti serb do të bisedojë me kancelarin gjerman për Kosovën