Çfarë po ndodh?! Kiara Tito heq unazën e martesës

Çfarë po ndodh?! Kiara Tito heq unazën e martesës

Moderatorja Kiara Tito po shijon ditët më të bukura të jetës, siç është shtatzania. Por bashkë me të vijnë edhe një sërë ‘problemesh’ fizike si enjtja e gishtave apo rrobat e ngushta.

E njëjta gjë i ka ndodhur edhe Kiarës, ku për shkak të enjtjes së gishtave ka hequr unazën e martesës. Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto pa unazë në dorë ku ka shkruar:

‘Unaza nuk më bën më, se më janë enjtur gishtat, kështu që mos filloni me drama!’- shkruan moderatorja.

Moderatorja gjithashtu ka vënë hashtagun #25weeks, ku na tregon se është 25-javëshe. Kujtojmë se, ajo dhe Luiz Ejlli do të bëhen prindër të një vajze.

Postimi i Kiara Titos

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit