‘Çfarë prita dhe çfarë erdhi’, prova që fotot gënjejnë

Foto ilustruese

E vërteta është se fotot gënjejnë!  Ndodh që realiteti nuk i plotëson gjithmonë pritshmëritë tona, ka raste madje që as nuk i përafrohet atyre.

Më poshtë do të shohim disa foto interesante, gazmore dhe njëkohësisht “zhgënjyese”.

 • 1.

 • 2.

 • 3.

 • 4.

 • 5.

 • 6.

 • 7.

 • 8.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Po te ishte gjallë, një Foltore online në SHBA do e bënte edhe Enver Hoxha