Fëmijët dhe kafshët në momentet e tyre më të ëmbla (FOTO)

Foto nga Andrea Martin

Një moment mes një fëmije dhe maces që e përkëdhel tek koka mund të jetë një ndër çastet më të ëmbla ndonjëherë. Pafajësia dhe dashuria e pastër ndërthuren me njëra-tjetrën. 

Asgjë nuk mund ta prishë lidhjen e pafajshme midis kafshëve dhe fëmijëve. Frymëzuar nga marrëdhënia e tyre e pastër, Andrea Martin, një fotograf fitues i shumë çmimeve nga Virxhinia Perëndimore në SHBA ka kryer misionin për t'i treguar botës se sa bukur ngjajnë ata.

Më poshtë janë ndër fotot më të bukura nga Martin.

  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shqipëri-Kosovë ngrenë Sekretariat të përbashkët për realizimin e marrëveshjeve mes tyre! Ambasada të përbashkëta në Afrikë dhe Azi