Zgjuan nostalgji dhe kthyen kujtime, njerëz që përmes fotografive risollën të kaluarën

Babë e bir

E kush nuk bëhet nostalgjik për kohët e vjetra? Kur luanim zbathur dhe kënaqeshim me gjerat e vogla në jetë? Apo lumturinë e përjetuar në ditën e dasmës?

Më poshtë do të ndjekim disa njerëz që përmes fotografive kanë zgjedhur të zgjojnë kujtime nga e kaluara dhe t’i rikrijojnë ato.

  • 2 vëllezër krijuan këtë moment pas 20 vitesh

  • Foto nga fëmijëria nga 1993, e rikrijuar në 2020

  • 2 binjakë "veshin" rrobat e vjetra dhe rikthejnë kujtime 

  • Babai dhe djali i tij pas shumë vitesh sërish në të njëjtin moment 

  • 2 vëllezër rikrijojnë momenitn e ëmbël 

  • Vëllezër e motra rikriojnë footn nga fëmijëria 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zbardhen diskutimet në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së, demokratët do të kërkojnë vettingun e politikanëve