POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Era Rusi do t’ju shkrijë së qeshuri me përgjigjen (Video)

Këngëtarja Era Rusi në emisionin "Trokit"

Era Rusi është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës shqiptare. Së fundmi ajo ka publikuar edhe projektin e saj të fundit me titull “Më dhemb dashnia”, i cili rezultoi mjaft i sukseshëm.

Mirëpo ditën e sotme Era ka qenë e ftuar në emisionin “Trokit”, ku moderator Ermal peçi e ka vënë në lojë me disa pyetje të shkurtra.

“4 gjërat që Era Rusi shikon të parat tek një mashkull nudo,”- e pyet Ermali.

“Nudo? Sytë, vetullat, hundën, buzët,”- u përgjigj Era.

Gënjen, gënjen, gënjen..”- tha Peçi dhe të dy ja plasën të qeshurit.

 

fl.mi.
Komento