Pas 5 vitesh bashke, Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!

Pas 5 vitesh bashke, Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!

Blogerja Chiara Ferragni dhe reperi Fedes po përfliten në mediat italiane se kanë një krisje në martesën e tyre, 5-vjeçare.

Çifti mjaft i pëlqyer i showbizzit italian, të cilët janë prindër të dy fëmijëve, duket se i kanë dhënë fund lidhjes, pasi këngëtari Fedez është larguar nga shtëpia e tyre.

Mendohet se krisja e marrëdhënies së tyre ka ardhur që nga festivali i Sanremos së vitit të kaluar, kur Fedez u puth në skenë me një burrë. Por pas problemeve shëndetësore të Fedez, blogerja duket se e mbylli këtë çështje.

Edhe në postimet e saj të fundit Chiara ka fotografuar dorën, ku mungon unaza e martesës, çka i shton më shumë dyshimet për përfundimin e marrëdhënies me Fedez. Chiara dhe Fedez prindër të dy fëmijëve e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë para pesë vitesh.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

DIREKT/ Bayern Munich mposht 1-0 Arsenalin dhe kalon në gjysmëfinale! Manchester City 1-1 Real Madrid, ndeshja e Champions shkon me shtesë (GOLAT)

DIREKT/ Bayern Munich mposht 1-0 Arsenalin dhe kalon në gjysmëfinale! Manchester City 1-1 Real Madrid, ndeshja e Champions shkon me shtesë (GOLAT)