Çifti Obama me shtëpi të re, kjo është vila spektakolare (FOTO)

Ish-Presidenti i SHBA dhe ish-Zonja e Parë, kanë blerë së fundmi një shtëpi të madhe me vlerë 11,75 milionë dollarë.

“Daily Mail” shkruan se çifti Obama e ka mbyllur marrëveshjen për rezidencën e mrekullueshme me 7 dhoma gjumi dhe në një ambient fantastik.

Çifti Obama e kishte parë nga afër shtëpinë që verën e kaluar, e ndërsa ata vendosën që ta blejnë.

Shtëpia është fantastike, me ambiente të mrekullueshme, pishinë, por edhe një plazh privat.

“Një shtëpi e jashtëzakonshme në një mjedis absolutisht të mrekullueshëm, ndërsa privatësia është e siguruar”, -shkruan Daily Maili.

Ora 08:51
Çifti Obama me shtëpi të re, kjo është vila spektakolare (FOTO)
1/20
  • Sondazhi i ditës:

    Kryeministri premton pagë minimale 30 mijë lekë, a është e mjaftueshme rritja prej 4 mijë lekësh?

Komento

Komente

  • Loti: 06/12/2019 13:09

    Burre e grua jan vetem, besoj kan nga 8 dhoma secili, 6 sherbetor, luks kot

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Reperi Getoar Selimi në zi, humb njeriun e shtrenjtë