Cila shkëlqeu më shumë në Indi, Melania apo Ivanka Trump? (FOTO)

Donald, Melania dhe Ivanka Trump

Presidenti amerikan, Donald Trump, ndodhet së fundmi në Indi, për një tur zyrtar.

Ai është shoqëruar nga bashkëshortja e e tij, Zonja e Parë, Melania Trump.

Ndërkohë vajza e tij, Ivanka Trump kishte mbëritur më parë në Indi dhe e priti në aeroportit ndërkombëtar, Vallabhbhai Patel në Ahmedabad.

38-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan të bardhë me mëngë të shkurtra me disa modele lulesh të kuqe.

Ivanka Trump  gjithmonë është komentuar për veshjet e saj herë të ekzagjeruarar e herë elegante.

Mediat kanë kapur momentin kur Ivanka dhe presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës janë takuar duke i dhuruar njëri-tjetrit një puthje.

Nuk mund të lëmë pa përmendur edhe Melanian, e cila kishte zgjedhur një ‘jumpsweet’ të bardhë me nj shall të gjelbërt rreth belit.

Ata nuk mund të mos vizitonin ‘monumentin e dashurisë’, Taj Mahal-in, gjatë shëtitjeve apo takimeve zyrtare në Indi.

Ora 18:03
Cila shkëlqeu më shumë në Indi, Melanie apo Ivanka Trump?
1/12
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Qytetarët prej 3 ditësh pritje në Kakavijë: Kemi nevoja personale, jemi në mes të vapës (VIDEO)