Claire Danes më elegante se
kurrë në emisionin e Jimmy Fallon
FOTO

Claire Danes më elegante se<br />kurrë në emisionin e Jimmy Fallon<br /> FOTO
E ftuar në emisionin e Jimmy Fallon aktorja e njohur Claire Danes është shfaqur më elegante se kurrë e veshur me një fustan të zi të gjatë.Ndonëse me shakatë e tij Jimmy Fallon ka arritur një audiencë mjaft të lartë, klasi dhe sharmi i Danes ishte gjithashtu një element mjaft i rëndësishëm.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete