‘Çmenden’ tifozët kuqezi, ja si festohet goli i Bajramit në Fan Zone në Tiranë (VIDEO)

Ka shpërthyer në festë sheshi ‘Skëndërbej’ pas golit të Nedim Bajramit në ndeshjen me Italinë në Dortmund.

Qindra tifozë janë mbledhur në shesh për të ndjekur bashkë ndeshjen e kombëtares shqiptare në Fan Zone.


Lajmi kryesor:

Jehonë kuqezi në Dortmund, tribunat e stadiumit vishen kuqezi! Report Tv sjell atmosferën elektrizuese


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës