‘Çmendet’ Alban Ramosaj, publikon foton nudo: Trendi i ri i Michelangelos

Alban Ramosaj

Alban Ramosaj është një nga meshkujt më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Përveçse për muzikën që bën, këngëtari është përfolur shumë herë për trupin e tij, që nuk ngurron ta ekspozojë në rrjetet sociale.

Por vetëm pak minuta më parë, ylli i “Çkemi” ka dalë totalisht nga pritshmëritë dhe ka postuar në rrjetet sociale një foto ku është totalisht i zhveshur. Albani pozon si një skulpturë dhe krahas fotos ka shkruar: Trendi i ri i Michelangelos, skulptura e 6.

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë: Falja e Fitër Bajrami në orën 06:10 në Sheshin 'Skënderbej'