COVID-19 nuk ndalon punën për ndërtimin e shkollave në Lushnje dhe Divjakë, Braçe: Do t’i bëjmë sipas projektit

Foto nga shkolla

Dy shkollat në Kolonjë të Lushnjes dhe Seman të Divjakës do të jenë gati shumë shpejt.

Pavarësisht situatës së krijuar nga pandemia e COVID-19, puna nuk është ndalur në këto dy shkolla.

Zv/kryeministri Erion Braçe ka deklaruar sot se puna vijon në këto dy shkolla, të cilat pritet të jenë gati shumë shpejt.

“Në punë. Edhe pak. Dy shkollat e mëdha në Kolonjë/Lushnje e Fier Seman/Divjakë gati shumë shpejt! Do i bëjmë të gjitha sipas projektit deri në fund!”, ka theksuar zv.kryeministri.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Pritet një ditë interesante në dashuri...mësoni horoskopin për sot