Çudia e Botërorit 2018, ja skuadrat që prekin për herë të parë çerekfinalen/ SKEMA

Çudia e Botërorit 2018, ja skuadrat që prekin për herë të parë çerekfinalen/ SKEMA

Skema me skuadrat që bëjnë pjesë në çerekfinale

Me fitoren e Francës kundër Argjentinës, ekipi 'bleu' tashmë është i katërti dhe do të përballet me Uruguaj të premten më 6 korrik. Rusia do të përballet me Kroacinë. Pas Francës, Uruguait, Rusisë dhe Kroacisë. Pas një grupi shumë të barabartë grupesh me disa surpriza aq të mëdha sa rënia e Gjermanisë, fillon eliminatori ku çdo gabim mund të të dërgojë në shtëpi dhe të largohet pa mundësinë për të luajtur finalen në Moskë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

55 udhërrëfyes të rinj certifikohen nga Ministria e Turizmit, Kumbaro: Një armatë e re profesionesh në tregun e turizmit

55 udhërrëfyes të rinj certifikohen nga Ministria e Turizmit, Kumbaro: Një armatë e re profesionesh në tregun e turizmit