'Çunat e Partizonit', presidenti Gaz Demi takon futbollistët e Kombëtares

'Çunat e Partizonit', presidenti Gaz Demi takon futbollistët e Kombëtares

Gaz Demi me futbollistët Hadroj, Ramadani dhe Asani

Kombëtarja shqiptare e futbollit humbje dje 1-0 me Poloninë, në nisje të fushatës kualifikuese të Europianit 2024. Në Varshavë, prezent ka qenë edhe presidenti i Partizanit, Gazment Demi. Kreu i "Demave" ka takuar nga pranë lojtarin Andi Hadroj që është pjesë e Partizanit, si edhe dy ish të skuadrës. Ylber Ramadani dhe Jasir Asani janë bërë bashkë me ish-presidentin Demi, me klubin që i ka bërë jehonë takimit.

"Çunat e Partizonit. Presidenti Demi takon “çunat e Partizanit” në Varshavë dhe i përgëzon për lojën e Kombëtares ndaj Polonisë. Andi Hadroj, Jasir Asani dhe Ylber Ramadani janë krenaria e kuqe në ekipin përfaqësues. Shqipëria më e bukur me çunat e Partizanit", shkruan klubi i kuq në postimin e bërë.

Duket se klubi i kuq vijon me punën e mirë duke furnizuar ekipin kuqezi me futbollistë.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Ish-ambasadori i SHBA në NATO: Kosova të ulë tensionet, Perëndimi t’i kundërvihet nacionalizmit serb

Ish-ambasadori i SHBA në NATO: Kosova të ulë tensionet, Perëndimi t’i kundërvihet nacionalizmit serb