POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Dafina Zeqiri bën tatuazhin gjigand në kofshë, ja çfarë kuptimi ka (Foto)

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri

Ky vit ka qenë i mbushur me surpriza për Dafina Zeqirin. Këngëtarja shqiptare pavarsisht se jeton prej kohësh në Amerikë këtë verë e ka kaluar mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ajo paralajmëroi gjithashtu edhe bashkëpunimin me reperin Noizy.

Mirëpo para pak orësh Duffy ka prezantuar me të gjithë ndjekësit e saj një tatuazh që ka bërë në kofshën e saj të djathtë. Tatuazhi është shumë i madh, dhe duket se ëhstë një dragua. Këngëtarja ka një fiksim për gjëra të tilla, dhe vihet re edhe në veshje që ruan një stil metalar.

Foto e publikuar nga Dafina Zeqiri 

 

 

fl.mi.
Komento