Dafina Zeqiri poston foton e ëmbël me Dj Geek

Dafina dhe Dj Geek

Këngëtarja Dafina Zeqiri e nuk fsheh më faktin se është në një lidhje me mikun e saj Dj Geek.

Së fundmi ajo nuk ka lënë pa publikuar edhe foto me të,  gjë që nuk e bënte më parë.

 Dafina ka postuar një foto me DJ Geek, i cili e shikon me shumë admirim atë.

Çifti kanë realizuar së bashku hitin e famshëm “Alo”, ku të dy shfaqen në skena romantike me njëri-tjetrin.

Dafina, verën e kaluar e mohoi lajmin se ishte në një lidhje me kolegun, kurse tashmë del hapur me të.

Dafina dhe Dj Geek

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Berisha i cilësoi shpifje dosjet për ‘Non Grata’, Kim e prerë: SHBA serioze në luftën me korrupsionin, me Shqipërinë edhe përtej 30 viteve të ardhshme