Dalin FOTOT/ Kush është 40-vjeçarja që u vra në Athinë! Ish-bashkëshorti i nguli thikën në bark dhe u largua

Dalin FOTOT/ Kush është 40-vjeçarja që u vra në Athinë! Ish-bashkëshorti i nguli thikën në bark dhe u largua

Enkelejda Danaj, 40-vjeçarja e cila u vra nga ish-bashkëshorti

1715851576_gruaja.jpeg

Kjo është 40-vjeçarja shqiptare, Enkelejda Danaj, e cila u vra mizorisht nga ish-bashkëshorti në Athinë. Ai u nguli thikën në bark mëngjesin e sotëm dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

Mediat greke kanë publikuar fotot e 40-vjeçares, ndërsa 50-vjeçari Eduart Danaj është në kërkim nga autoritetet.

Ajo ishte nënë e 2 fëmijëve, ndërsa kishte denoncuar 3 herë në polici dhunën nga bashkëshorti. 


Lajmi kryesor:

Greqi/ Vrau ish-gruan shqiptare me thikë, arrestohet 50-vjeçari! Pranon gjakftohtë krimin: S'jam penduar! U denoncua 3 herë për dhunë, nesër dilte në gjyq


SI.E./S.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Humb kontrollin e mjetit, vdes 22-vjeçari në Durrës! Dyshohet se pësoi atak kardiak

Humb kontrollin e mjetit, vdes 22-vjeçari në Durrës! Dyshohet se pësoi atak kardiak