Dalin FOTOT dhe VIDEO me dron nga aksidenti i autobusit të Unazës në Tiranë! Të përfshira 10 makina

Report Tv sjell video pak minuta pas aksidentit, ku mund të shihet se të përfshira kanë qenë 10 automjete, përveç autobusit.

Fotot dhe videot janë të realizuara me dron nga ekperti Mamir Hodo.

Ky i fundit është shprehur se makina më e dëmtuar ka qenë Porche, e ndërsa shoferi i autobusit është arrestuar për shkelje të qarkullimit rrugor me pasojë 9 të plagosur.

 


Lajmi kryesor:

‘Unaza’ përplaset me 9 mjete tek 'Ura e Tajvanit' në Tiranë, 9 të plagosur! Arrestohet shoferi: S'mbaj mend, vuaj nga zemra dhe diabeti! VIDEO nga momenti kur autobusi merr para makinat


B.K./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ish-Spikerja Angjelina Xhara: Na njoftonin të kishim kujdes kur po na shihnin njerëzit e pushtetit

Ish-Spikerja Angjelina Xhara: Na njoftonin të kishim kujdes kur po na shihnin njerëzit e pushtetit