Dalin fotot nga KQZ, ja si do të duken fletët e votimit për zgjedhjet e 6 marsit

Dalin fotot nga KQZ, ja si do të duken fletët e votimit për zgjedhjet e 6 marsit

1644691722_page.jpg

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve në mbledhjen e sotme njofton se kanë miratuar fletën e votimit për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit. Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi, përmes një statusi në ‘Tëitter’ ka publikuar me foto si do të duken fletët e votimit më 6 mars. Kujtojmë se në këtë datë do të zhvillohen zgjedhjet e pjesshme në 6 bashki, atë të Shkodrës, Dibrës, Durrësit, Vorës, Kavajës dhe Rrogozhinës.
 


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet e pjesshme vendore, KQZ miraton renditjen e subjekteve zgjedhore në fletën e votimit për 6 bashkitë


  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)