‘Dashuri mbi një degë peme’, bufat ‘shkëmbejnë’ puthje dhe përqafime, fotot ‘çmendin’ rrjetin

 ‘Dashuri mbi një degë peme’, bufat ‘shkëmbejnë’ puthje dhe përqafime, fotot ‘çmendin’ rrjetin

Foto nga bufat

INDI- Dashuria vjen në çdo formë dhe gjendet kudo. Madje ajo gjendet edhe në majë të një dege peme. Aty ku dy bufa kanë ndaluar fluturimin dhe i janë dedikuar njeri-tjetrit.

Dy zogjtë siç shohin në fotografitë e publikuar, janë të përqafuar dhe gati-gati sikur puthen në buzë. Këto fotografitë kanë “çmendur” rrjetin ditët e fundit, ndërsa shumë e kanë quajtur si “definicionin e dashurisë”

Pamjet vijnë nga India, por duke tërhequr vëmendjen e publikut kanë arritur kudo!

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Berisha lë selinë e PD-së dhe niset në këmbë drejt Kryeministrisë

Berisha lë selinë e PD-së dhe niset në këmbë drejt Kryeministrisë