Dashuria është në ajër! Përqafime dhe puthje në rrugët e Tiranës për ‘Shën Valentin’

Dashuria është në ajër! Përqafime dhe puthje në rrugët e Tiranës për ‘Shën Valentin’

Dy të rinj të dashuruar

Dashuria është në ajër! Me duar të shtrënguara, përqafime dhe puthje qytetarët kanë ecur në rrugët e Tiranës së zbukuruar.

Shën Valentini e gjeti Tiranën tonë nën rrezet e diellit dhe dashurisë.

J.GJ./AV/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

'Opozita me dy fytyra përballë drejtësisë'/ Veliaj: PS e vetmja forcë që di të bëjë shtet

'Opozita me dy fytyra përballë drejtësisë'/ Veliaj: PS e vetmja forcë që di të bëjë shtet