Dasma madhështore në jug, Klea dhe Elgiti tregojnë emocionet të përlotur

Dasma madhështore në jug, Klea dhe Elgiti tregojnë emocionet të përlotur

Klea Huta dhe Elgit Doda kanë folur për emocionet pas dasmës së tyre madhështore ku kurorëzuan dashurinë. E përlotur, Klea tha se dasma ishte emocioni më i madh i jetës së saj pas lindjes së djalit, Kridit.

“Unë kam provuar dhe lindjen e djalit, Kridit, pas lumturisë së madhe nga ardhja e tij në jetë,  kjo ishte kulmi i emocioneve që kam përjetuar deri tani në jetë.”-tha Klea në ‘Më lër të Flas’.

Elgiti tha se nuk i kontrolloi dot emocionet.

“Ishte një emocion shumë i fortë. Vërtet kemi bashkëjetuar 7 vjet, po kur e sheh me vello të bardhë është tjetër ndjesi. Ishte shumë emocion i fortë dhe se mbajta dot, nuk e kontrollova dot”-tregoi Elgiti.

“Është shumë e bukur Donald dhe uroj me gjithë zemër ta përjetoni këtë emocion. Kur t’i imagjinon veten që fëmijë me fustan të bardhe dhe të shoqëron babai drejt altarit, ëndërr e bërë realitet, por në të mirën e asaj që kisha ëndërruar. Për më tepër ardhja e Kridit drejt altarit, janë disa emocione që nuk shpjegohen dot, por sytë e mi i thonë të gjitha.”-shtoi Klea.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ulsiu: 10/06/2023 04:57

    klea ti je e mire,,po ku e gjete kete malokun..pak djem te mire ka tirana...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Kurti publikon arsenalin e armatimit që u kap në Veri: S’ka dyshim, Serbia sponosor i terrorizmit brenda Kosovës

Kurti publikon arsenalin e armatimit që u kap në Veri: S’ka dyshim, Serbia sponosor i terrorizmit brenda Kosovës